טיסות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו”ל לגיל הזהב

קטגוריה: טיסות לחו"ל, תאריך הוספה: 27.04.2019,

לבני גיל הזהב מוצעות פוליסות שמתאימות במיוחד למאפיינים של בני שכבת גיל זו. חברות הביטוח בישראל מציעות לבני גיל הזהב – מי שגילם עולה על 65 – פוליסות שעוסקות בעיקר במצבם הרפואי של הלקוחות. בדרך כלל חברות הביטוח גובות מחיר מעט יותר יקר עבור הפוליסות הללו, כיון שישנו סיכוי גבוה יותר לתביעות בפוליסה זו, כשהמצב הרפואי מורכב יותר. השוק מציע שני סוגים עיקריים של פוליסות לבני גיל הזהב: פוליסה סטנדרטית שאינה מכסה את המקרה הרפואי הקיים או פוליסה שמכסה, על פי מהות הדיווח, את הבעיות הרפואיות השונות וזאת בתמורה לתוספת בתשלום.

ביטוח הנסיעות מעניק 3 שכבות הגנה:

ביטוח רפואי לכל הוצאה הקשורה לבעיה רפואית במהלך הטיסה. החל מבעיות קטנות כגון טיפול חירום לשיניים או שפעת, וכלה בניתוחים ואשפוזים. שכבת ההגנה הרפואית כוללת גם הטסה רפואית לישראל, ואפילו הטסת בן משפחה מישראל לחו”ל על מנת לשהות לצד הנוסע המאושפז שם.

ביטוח מטען להגנה על חפציכם. המזוודות אבדו? תפוצו בסכום של עד אלפי דולרים לכל נוסע. המזוודות הגיעו באיחור? הביטוח יכסה את הוצאותיכם הראשוניות לרכישת פריטים חיוניים עד להגעת המזוודות.

ביטוח מפני ביטול/קיצור הנסיעה. במקרים בהם נאלצתם לבטל את הנסיעה או לקצרה עקב מאורע בלתי צפוי או הוראת רופא, תהנו מכיסוי המכסה את הפסדיכם הכספיים. ההגנה מוענקת גם כנגד מאורע שאירע לבני משפחתכם הקרובים ובעטיו נבצר מכם לצאת או נאלצתם לקצר הטיול. שכבת הגנה זו מתחילה עם רכישת הביטוח ומגינה עליכם עד לתום הנסיעה, כך שמומלץ לרכוש את הביטוח מייד עם ההרשמה לטיול על מנת להגן על כספכם גם כאשר הרשמתכם לטיול נעשתה עד חצי שנה לפני יציאת הטיול.

מאמרים נוספים

ביטוח תאונות אישיות – פגיעות גוף של ישראלים בחו’ל
קטגוריה: טיסות לחו"ל, תאריך הוספה: 19.07.2019

תאונת ספורט, חבלה או כל תאונה אחרת, ייתכן והטיפול הרפואי המידי מכוסה על ידי ביטוח נסיעות לחו”ל. תאונת ספורט, חבלה או כל תאונה אחרת, ייתכן והטיפול הרפואי המידי מכוסה על ידי ביטוח נסיעות לחו”ל. אובדן כושר עבודה, נכות, הגבלה בתפקוד ובעיות נוספות שנגרמו לך בעקבות התאונה, ועלולות לפגוע בהכנסתך ולגרום ...

המשך
כרטיסים נרכשו, זמן לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל!
קטגוריה: טיסות לחו"ל, תאריך הוספה: 21.06.2019

עבור הנוסע הרגיל, הכל פשוט, נכנסתי לאתר השוואת מחירים, בחרתי באפשרות הזולה ביותר וטסתי. זה אפשרי במידה והכל טוב ולא נאלצנו להשתמש. מה ההבדל בין הפוליסות ביטוח בחברות השונות? ישנם שמונה חברות ביטוח העוסקות בביטוחי נסיעות לחו”ל. על מנת להתאים את פוליסת הביטוח המתאימה לך, סוכן הביטוח חייב לשתף פעולה ...

המשך