מאמרים

ביטוח נסיעות לחו”ל עם ילדים

קטגוריה: מאמרים, תאריך הוספה: 01.02.2019,

מדינת ישראל מבטחת את כל אזרחיה במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי , אבל הכיסוי של קופות החולים תקף רק בהיותכם בארץ ומרגע שעוזבים את גבולות המדינה , החוק אינו תופס . לכן, אם חלילה קורה במהלך שהותכם בחו”ל מצב המצריך טיפול רפואי או מצוקה אחרת, אתם עלולים לשאת בהוצאות גבוהות במיוחד.
מאות אלפי משפחות וילדים נוסעים מדי שנה לחו”ל ודואגים לעשות ביטוח נסיעות לחו”ל למבוגרים ולילדים בטרם נסיעתם. חלקם יודעים את הזכויות אשר מעניקות להם חברות ביטוח שונות אשר מציעות ביטוח נסיעות לחו”ל לילדים, אך רבים מהם נאלצים לשלם מחירים מופקעים עבור טיפול רפואי במקרה של מחלה או תאונה למרכזי הטיפול הרפואי .
נסיעה עם ילדיכם לחו”ל מצריכה תכנון מוקדם והרבה סבלנות.

מעבר להיבטים הלוגיסטיים והכלכליים הכרוכים בדבר, כדאי ורצוי לקחת בחשבון את הקלות בה ילדים נוטים להצטנן, לחטוף קלקולי קיבה, למעוד ומה לא, כאשר יוצאים לטיול בחו”ל.

בדיוק מסיבה זו, מציעות חברות הביטוח מסלולים המיועדים לביטוח לחו”ל ילדים מתחת לגיל 18, אשר נבנו במיוחד לצרכיהם הספציפיים של זאטוטים. מיותר לציין שלא כדאי לסמוך על המזל.
חברות הביטוח מציעות ביטוח נסיעות לחו”ל לילדים מתחת לגיל 18 הכולל הרחבות מעבר לביטוח הנסיעות הבסיסי. אנו מביאים לכם כאן כמה ממאפייני הביטוח:

• אפשרויות לחבילת ביטוח משפחתית כוללת או הנחה ברכישת פוליסות רבות
• כיסוי להוצאות הכרוכות בהטסת הילד לארץ במקרה הצורך
• ליווי הילד לארץ על ידי בגיר במקרה של אי יכולת ההורה המלווה לעשות כן
• פרטי הביטוח הרפואי הכולל לילדים בנסיעה לחו”ל

כרטיס PassportCard , הוא מוצר הביטוח הנוח והיעיל ביותר לנסיעה לחו”ל עם הילדים.
הכרטיס מאפשר לכם את הנוחות וההימנעות מפרוצדורות מיגעות הכרוכות בביטוח רגיל, בד בבד עם ההטבות, השירות, והטיפול הזמין 24/7 לכל פניה.
חדר הרופאים בפאספורטכארד זמין עבורכם 24/7 להתייעצות בכל מצב רפואי.
ביטוח נסיעות לילדים של חברת פספורטכארד המוצעת על ידנו מכסה את כל ההוצאות הרפואיות והנזקים שעלולים להתרחש לנוסע במהלך הנסיעה.

התחל עכשיו!

מאמרים נוספים

ביטוח תאונות אישיות – פגיעות גוף של ישראלים בחו’ל
קטגוריה: טיסות לחו"ל, תאריך הוספה: 19.07.2019

תאונת ספורט, חבלה או כל תאונה אחרת, ייתכן והטיפול הרפואי המידי מכוסה על ידי ביטוח נסיעות לחו”ל. תאונת ספורט, חבלה או כל תאונה אחרת, ייתכן והטיפול הרפואי המידי מכוסה על ידי ביטוח נסיעות לחו”ל. אובדן כושר עבודה, נכות, הגבלה בתפקוד ובעיות נוספות שנגרמו לך בעקבות התאונה, ועלולות לפגוע בהכנסתך ולגרום ...

המשך
כרטיסים נרכשו, זמן לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל!
קטגוריה: טיסות לחו"ל, תאריך הוספה: 21.06.2019

עבור הנוסע הרגיל, הכל פשוט, נכנסתי לאתר השוואת מחירים, בחרתי באפשרות הזולה ביותר וטסתי. זה אפשרי במידה והכל טוב ולא נאלצנו להשתמש. מה ההבדל בין הפוליסות ביטוח בחברות השונות? ישנם שמונה חברות ביטוח העוסקות בביטוחי נסיעות לחו”ל. על מנת להתאים את פוליסת הביטוח המתאימה לך, סוכן הביטוח חייב לשתף פעולה ...

המשך